wynajem busa na narty

Wynajem busa na narty - czy to dobry pomysł?

Zimowa podróż w góry wymaga zapakowania znacznie większego ekwipunku niż w okresie letnim. Jeśli chcesz wybrać się na urlop samochodem, to zapewne zechcesz zmieścić w nim narty, deskę snowboardową lub sanki, a do tego walizki albo plecaki z odzieżą i akcesoriami. To niełatwe, a często nawet niemożliwe zadanie, zwłaszcza, gdy wybierasz się w podróż w gronie rodziny i znajomych, z których każdy ma własny, spory dobytek. W takim przypadku polecanym rozwiązaniem jest wynajem busa na górską wycieczkę. Zobacz, dlaczego to najlepszy wybór.

Pojemny bagażnik, w którym zmieścisz wszystko

Wynajem busa na ferie zimowe to możliwość zapakowania do środka wszystkiego, co jest potrzebne podczas długiego urlopu. Dzięki temu unikniesz dodatkowych wydatków związanych z wypożyczeniem nart na miejscu, co może wiązać się z dużymi kosztami, szczególnie przy wynajmie sprzętu dla kilku osób. Duża pojemność bagażnika sprawia, że w środku zmieści się niezbędny ekwipunek kilku osób. W samochodzie osobowym przechowanie paru sprzętów zimowych i bagaży bywa często niewykonalne. Wynajem busa w góry eliminuje ten problem.

Podróż bezpiecznym samochodem

Wynajem busa na ferie w profesjonalnej wypożyczalni to również gwarancja bezpieczeństwa i sprawności auta. Pojazdy mają wszystkie niezbędne badania techniczne wykonywane przez sprawdzonych specjalistów. Są w pełni sprawne technicznie, co daje pewność, że pojazd nie ulegnie awarii w trasie, a tym samym nie zrujnuje wymarzonego urlopu. Busy wyposażone są w zimowe opony, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Wyprawa w góry w komfortowych warunkach

Wypożyczenie busa na narty zapewnia wygodną i przyjemną podróż. Nowoczesne pojazdy są bogato wyposażone, dzięki czemu nawet długa jazda mija szybko i komfortowo. System klimatyzacji zapewnia przyjemne ciepło w pojeździe, a dobrej jakości sprzęt audio gwarantuje świetną rozrywkę. Podróżując busem możesz więc wygodnie rozsiąść się w fotelu i posłuchać ulubionej muzyki, stacji radiowej albo audiobooka.

Auto, w którym zmieści się 9 osób

Planujesz podróż w dużym gronie znajomych lub rodziny? Zamiast jazdy w dwóch lub nawet trzech samochodach, zdecydujcie się wspólnie na wynajem auta 9 osobowego w góry. W samochodzie wygodnie zmieści się dziewięć osób, czyli cała paczka przyjaciół albo kilkupokoleniowa rodzina (dzieci, rodzice i dziadkowe). Wynajem auta na narty pozwala na wspólną podróż i możliwość czerpania przyjemności z wyjazdu z bliskimi już w pojeździe, a nie dopiero po dotarciu na miejsce. To rozwiązanie szczególnie lubiane przez dzieci, które ucieszą się, że mogą rozmawiać i bawić się z kuzynami albo kolegami już w aucie. Wynajem busa na narty pozwala również zaoszczędzić pieniądze. W przeliczeniu na osobę rozwiązanie to jest bowiem znacznie tańsze niż podróż kilkoma samochodami, w których trzeba zapełnić bak paliwem, opłacić koszty przejazdu autostradami czy przeglądu auta przed wyprawą.