wynajem busa na wakacje

Wynajem busa na wakacje – wygodny i niedrogi sposób na podróż wakacyjną

Planujesz wakacje w większym gronie rodziny lub przyjaciół i zastanawiasz się, jak dotrzeć na miejsce wypoczynku? Podróż samolotem może być kosztowna, jazda pociągiem bardzo niewygodna, a wyjazd kilkoma samochodami osobowymi – kłopotliwy i nieopłacalny finansowo. Polecanym pomysłem i alternatywą dla tych propozycji jest wypożyczenie busa na wakacje. Sprawdź, dlaczego to korzystne rozwiązanie.

Komfortowy bus na wakacje – wynajem

Wynajem busa osobowego na wakacje to gwarancja najwyższego komfortu wyprawy. Najnowsze modele pojazdów są duże i bogato wyposażone, co wpływa na wygodę jazdy.

Podróż w dużym gronie znajomych

Podróż „na dwa samochody” to często spotykane zjawisko. Wiele osób wybiera się na wakacje wspólnie z rodzicami, rodzeństwem albo przyjaciółmi. Większe grono osób nie zmieści się do jednego auta osobowego, stąd konieczność jazdy dwoma pojazdami. Rozwiązanie to sprawia, że podróżujący rozpoczynają wspólny wypoczynek tak naprawdę dopiero po dotarciu na miejsce. Traci się zatem możliwość wspólnego podróżowania jednym autem, co daje wiele zabawy, zwłaszcza dzieciom. Ponadto jazda kilkoma autami wiąże się z koniecznością zakupu paliwa do każdego z nich, co przekłada się na wzrost kosztów wyprawy.

Alternatywą dla tego sposobu podróżowania jest wynajem busa 9 osobowego na wakacje. W pojeździe przewidziano wystarczająco dużo miejsca na wygodną jazdę aż dziewięciu osób. To oznacza, że w aucie z powodzeniem zmieszczą się przynajmniej dwie rodziny z dziećmi. Takie rozwiązanie daje też gwarancję, że jeden pojazd będzie miał kilku kierowców, co jest szczególnie przydatne na dłuższych trasach. Dzięki temu żaden kierowca nie będzie zbytnio zmęczony prowadzeniem, co przełoży się na większe zadowolenie z podróży. Ponadto wynajem busa na wakacje i wspólna jazda w większej grupie niesie ze sobą lepszą atmosferę. Eliminuje również ryzyko, że jeden z pojazdów zgubi się na trasie i trzeba będzie na niego czekać.

Wynajem busa na wakacje – cena

Atrakcyjny koszt to kolejna zaleta wypożyczenia pojazdu. Wyprawa kilkoma pojazdami to obowiązek zatankowania każdego z nich, poniesienia opłat za przejazdy na autostradach, a często też, zwłaszcza na długich trasach, wcześniejszego serwisu i sprawdzenia auta u mechanika. W efekcie ogólny koszt podróży znacznie wzrasta.

Wynajem auta na wakacje pozwala znacząco obniżyć koszty podróżowania i rozłożyć je po równo na urlopowiczów. To szczególnie korzystne cenowo rozwiązanie, zwłaszcza przy większej liczbie podróżujących. Często bywa tak, że finalnie koszty wyprawy w wariancie wynajmu busa są znacznie niższe niż w przypadku podróży własnym samochodem.

W busie wszystko się zmieści

Podróż samochodem osobowym wymusza niestety nierzadko konieczność znacznego zredukowania bagażu. To sprawia, że wiele ważnych przedmiotów i sprzętów musisz pozostawić w domu. W przypadku busa jest inaczej. Wynajęcie busa na wakacje to bowiem gwarancja, że wszystkie bagaże, które chcesz zabrać ze sobą na urlop, zmieszczą się w pojeździe. Duży bagażnik z łatwością pomieści torby, walizki, a także niezbędne urządzenia, wózek dziecięcy czy łóżeczko. Jeśli potrzebujesz szczególnie dużo przestrzeni na załadowanie potrzebnego ekwipunku, możesz zdecydować się na wynajem busa dostawczego na wakacje. Na pewno nie pożałujesz tej decyzji. Wynajem auta na wakacje pozwala znacząco obniżyć koszty podróżowania i rozłożyć je po równo na urlopowiczów. To szczególnie korzystne cenowo rozwiązanie, zwłaszcza przy większej liczbie podróżujących. Często bywa tak, że finalnie koszty wyprawy w wariancie wynajmu busa są znacznie niższe niż w przypadku podróży własnym samochodem.